Improve your oral hygiene with good quality products, likeToothpaste Whitening Swissdent Gentle Whitening (100 ml)!
- Capacity: 100 ml
- Type:
- Whitening toothpaste
- Toothpaste
- Hygiene
- Characteristics:
- Whitener
- Fresh Breath
- Properties: Healthy Gums
CHF27.12
Improve your oral hygiene with good quality products, likeToothpaste Whitening Swissdent Gentle Whitening (100 ml)!
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 17 × 4 cm |
| Brand | Swissdent |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.