Let the 100% original Unisex Perfume Calvin Klein CK One EDT 200 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Calvin Klein products!
- Gender: Unisex
- Type:
- EDT (Eau de Toilette)
- Unisex Perfume
- Fragrance Name: ck one
- Units: 1 Unit
- Recommended use: Unisex adult
- Type of fragrance: EDT
- Capacity: 200 ml
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 7 × 14 cm |
| Brand | Calvin Klein |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.