Let the 100% original Women’s Perfume Juliette Has A Gun Not A Perfume EDP 50 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Juliette Has A Gun products!
- Gender:
- Lady
- Men
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Capacity: 50 ml
- Fragrance Name: Not A Perfume
- Type of fragrance: EDP
| Weight | 0.05953 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 18 cm |
| Brand | Juliette Has A Gun |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |



















There are no reviews yet.