Let the 100% original Women’s Perfume Salvatore Ferragamo EDP Incanto 100 ml surprise you and boost your femininity using this exclusive women’s perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Salvatore Ferragamo products!
- Gender: Lady
- Capacity: 100 ml
- Type: EDP (Eau de Parfum)
- Fragrance Name:
- Incanto
- Incanto Woman
| Weight | 0.34019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 11 cm |
| Brand | Salvatore Ferragamo |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.