Would you like to give the gift of a set of perfumes or cosmetics? Women’s Perfume Set Vicky Martín Berrocal EDT Agua 2 Pieces 100 % original, this is an exclusive pack, ideal as a small gift for family or friends. Don’t miss out on the 100% original products Vicky Martín Berrocal !
- Gender: Lady
- Fragrance Name: Agua
- Capacity: 100 ml
- Type of fragrance: EDT
- Type: EDT (Eau de Toilette)
- Number of pieces: 2 Pieces
- Includes:
- Women’s Perfume 10 ml
- Women’s Perfume 100 ml
| Weight | 0.652 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.98 × 14.95 × 18.78 cm |
| Brand | Vicky Martín Berrocal |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.