Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air Compressor Ferrestock 100 PSI 12 V and don’t miss out on anything!
- Pressure: 100 PSI
- Car adaptor: 12 V
- Includes: Case
| Weight | 2.294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14.5 × 21 cm |
| Brand | Ferrestock |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.