- You cannot add "Armrest Armster NISSAN NOTE 2013-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter Green Filters G491601 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Nissan Cabstar E 75 28 75 Cv 55 Kw 03|99_10|06
- Nissan Patrol I 2,8L TD 100 Cv 74 Kw 01_
- Nissan Patrol I (Y60) 4,2L D GR (6 Cylindres) 116 Cv 85 Kw 11|88_06|97
- Nissan Patrol I (Y60A) 2,8L TD GR (6 Cylindres) 116 Cv 85 Kw 09|88_06|97
- Nissan Patrol Ii (Ky260T) 2,8L TD EBRO (6 Cylindres) 116 Cv 85 Kw 06|89_01|91
- Nissan Patrol Ii (W160/St160) 2,8L TD (6 Cylindres) 116 Cv 85 Kw 06|89_01|95
- Nissan Patrol Ii (Y60A) 2,8L TD GR (6 Cylindres) 92 Cv 68 Kw 09|89_01|91
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 cm |
| Brand | Green Filters |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.