- You cannot add "Armrest Armster Dacia Duster 2009-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter Green Filters K1.100 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: 100Mm Boca 140Mm Ancho 100Mm Ancho 2 150Mm Largo
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 60 cm |
| Brand | Green Filters |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.