Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N 33-2104 33-2865 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: Audi Tt Quattro 1.8L L4 F/I 2014
- Characteristics:
- Washable
- Reusable
- Easy to set up
- Robust and durable
- Universal
- Valid for: Car
| Weight | 6.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.69 × 11.38 × 14.13 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.