Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N 33-2435 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: TOYOTA Auris 1.8L L4 F/I 2019
- Type: Replacement parts
- Characteristics: Universal
- Valid for: Car
| Weight | 6.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.63 × 8.13 × 11.63 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |











There are no reviews yet.