Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N 33-2689 33-2689 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Honda Cb500F 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Honda Cb500F Abs 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Honda Cb500X 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Honda Cb500X Abs 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Honda Cbr500R 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Honda Cbr500R Abs 471 2013,2014,2015,2016,2017,2018
- Characteristics:
- Washable
- Reusable
- Easy to set up
- Robust and durable
| Weight | 5.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9.88 × 17.5 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.