- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View cart
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N 33-2928 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- CITROEN C5 2.0L L4 Dsl 2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
- PEUGEOT 407 2.0L L4 DSL 2004,2005,2006,2007,2008,2009
- Type: Replacement parts
| Weight | 8.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.69 × 11.38 × 14.13 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.