Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N BD-6502 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Bombardier Traxter 500 Autoshift 498 2002,2003
- Bombardier Traxter 500 Xl 498 2003,2004
- Bombardier Traxter Max 500 498 2003,2004
- Bombardier Traxter Max 500 Xt 500 2004,2005
- Bombardier Traxter 500 Autoshift 500 2001
- Bombardier Traxter 500 Footshift 500 2001
- Bombardier Traxter 500 Autoshift Xt 500 2003
- Bombardier Quest 500 495 2004
- Bombardier Quest 650 644 2004
- Bombardier Quest 650 Max 650 2004
- Bombardier Traxter 500 Auto 498 2004
- Bombardier Traxter 500 Auto Xt 500 2004
- Bombardier Traxter 500 5 Speed 500 2005
- Bombardier Traxter 500 Auto Cvt 498 2005
- Bombardier Traxter 500 Xl 500 2005
- Bombardier Traxter 500 Xt 500 2005
- Bombardier Traxter 650 Auto Cvt 650 2005
- Bombardier Traxter 650 Auto Cvt Xt 650 2005
- Bombardier Traxter Max 500 500 2005
- Bombardier Traxter Max 650 Auto Cvt 650 2005
- Bombardier Traxter Max 650 Auto Cvt Xt 650 2005
- John Deere Buck 500 2005
- John Deere Buck Ex 500 2005
- John Deere Buck Ext 500 2005
- John Deere Trail Buck 500 500 2005
- John Deere Trail Buck 650 650 2005
- John Deere Trail Buck 650 Ex 650 2005
- John Deere Trail Buck 650 Ext 650 2005
- Characteristics:
- Washable
- Reusable
- Easy to set up
- Robust and durable
| Weight | 5.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9.88 × 14.75 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |











There are no reviews yet.