Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N E-2021 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- BMW 320si 2.0L L4 F/I 2006,2007,2008
- BMW 118I 2.0L L4 F/I 2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
- BMW 318i 2.0L L4 F/I 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
- BMW 320i 2.0L L4 F/I 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
- BMW 116i 1.6L L4 F/I 2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010
- BMW 120I 2.0L L4 F/I 2004,2005,2006,2007,2008,2010,2011
- BMW 316i 1.6L L4 F/I 2009,2010,2011,2012
- BMW X1 18I 2.0L L4 F/I 2010,2011
- BMW 318i 1.6L L4 F/I 2008
- Type: Replacement parts
| Weight | 7.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.06 × 13.75 × 20.38 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.