Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N HA-6501 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: HONDA XL650V Transalp 650 2000_2005,2006,2007
CHF85.39
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N HA-6501 and don’t miss out on anything!
| Weight | 8.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.13 × 12.13 × 18.31 cm |
| Brand | K&N |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.