Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N KN33-2216 and don’t miss out on anything!
- Characteristics: Universal
- Weight: 400 g
| Weight | 6.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.25 × 11.63 × 17.88 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.