Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N KN33-3011 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- OPEL Adam 1.4L L4 F/I 2012_2018,2019
- VAUXHALL Adam 1.4L L4 F/I 2012_2018,2019
- VAUXHALL Adam 1.2L L4 F/I 2012,2013,2014,2015,2016,2017
- OPEL Adam 1.0L L3 F/I 2014,2015,2016,2017,2018,2019
- VAUXHALL Adam 1.0L L3 F/I 2014,2015,2016,2017,2018,2019
- VAUXHALL Adam 1.2L L3 F/I 2019
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.63 × 8.13 × 11.63 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.