Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N RK-3940 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- YAMAHA Xvs950 Bolt 942 2014,2015,2016,2017,2018,2019
- YAMAHA Xvs950 Bolt R-Spec 942 2014,2015,2016,2017,2018,2019
- YAMAHA Xvs950 Bolt C-Spec 942 2016
- Type: Replacement parts
| Weight | 4.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.88 × 9.5 × 11.75 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |











There are no reviews yet.