Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N YA-1208 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- YAMAHA Yzf R125 50Th Anniversay Ed. 125 2012
- YAMAHA YZF R125 125 2008,2009,2010,2011_2018
- YAMAHA Wr125R 125 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
- YAMAHA Wr125X 125 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
- YAMAHA Yzf R15 150 2008,2009,2010,2011
- YAMAHA Mt-125 125 2015,2016,2017,2018
- Type: Replacement parts
| Weight | 4.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.63 × 8.13 × 11.63 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |











There are no reviews yet.