Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Air filter K&N YA-3215 YA-3215 and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle:
- Rover Mgb 1800 Carb 1967,1968,1969,1970_1979,1980
- Mg Mgb 110 L4 Carb 1970,1971,1972,1973,1974
- Mg Mkii L4 1970
- Characteristics:
- Washable
- Reusable
- Easy to set up
- Robust and durable
| Weight | 5.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9.88 × 17.5 cm |
| Brand | K&N |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.