Ampoules Dr. Grandel Hydro Active 3 ml 3 Units Deep moisturising is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Dr. Grandel products are made for you.
- Units: 3 Units
- Type: Cosmetics
- Characteristics: Deep moisturising
- Properties:
- Highlighter
- Revitalising
- Texture: Serum
- Recommended use: All skin types
- Capacity: 3 ml
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 10 cm |
| Brand | Dr. Grandel |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.