The Ampoules Inlab Flash Effect Duo Hyaluronic Acid Vitamin C (2 x 1,5 ml) is a quality product designed for demanding people who take care of their image and look for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100 % original Inlab products are made for you.
- Includes: Ampoules x 2
- Material:
- Hyaluronic Acid
- Vitamin C
- Capacity: 1,5 ml
- Type: Ampoules
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 10 cm |
| Brand | Inlab |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.