Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Ageing Serum Anne Möller 127748!
- Ingredients:
- Cellulose gum
- Chlorphenesin
- Citronellol
- Dimethylmethoxy chromanol
- Fragance (parfum)
- Glycine soja seed extract
- Hexyl cinnamal
- Lactococcus ferment lysate
- Phenoxyethanol
- Glycerin
- Lactic acid
- Geraniol
- Lecithin
- 2-hexanediol
- Alcohol denat (ethyl alcohol)
- Alcohol
- Sorbitol
- Caprylyl glycol
- Calcium chloride
- Potassium sorbate
- Sodium hyaluronate
- Sodium acrylates copolymer
- Sodium benzoate
- Sodium chloride
- Sodium phytate
- Tocopheryl acetate
- C12-15 alkyl benzoate
- Butylene glycol
- Betaine
- Artemia extract
- Alteromonas ferment extract
- Water (Aqua)
- Parfum
- Type:
- Facial Serum
- Serum
- Recommended use: Normal Skin
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 5.5 × 13 cm |
| Brand | Anne Möller |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.