- You cannot add "Armrest Armster OPEL MERIVA 2010-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Ageing Serum Anne Möller Total Recovery (30 ml)!
- Ingredients:
- Parfum
- Phenoxyethanol
- Peg-40 hydrogenated castor oil
- Pancratium maritimum extract
- Mica
- Macadamia ternifolia seed oil
- Lycium barbarum callus culture extract
- Linalool
- Limonene
- Phospholipids
- Glycerin
- Lactic acid
- Isomalt
- Ci 77891
- Phytic acid
- Lecithin
- Butyrospermum parkii butter
- Ascorbyl palmitate
- Argania spinosa kernel oil
- Benzyl benzoate
- Lentinus edodes extract
- Hexyl cinnamal
- Fragance (parfum)
- Potassium sorbate
- Ppg-26-buteth-26
- Propanediol
- Sodium benzoate
- Sodium citrate
- Sodium phytate
- Sodium polyacryloyldimethyl taurate
- Tocopherol
- Ethylhexylglycerin
- Citric acid
- Butylene glycol
- Alpha-isomethyl ionone
- Xanthan gum
- Water (Aqua)
- Triheptanoin
- Type:
- Facial Serum
- Serum
- Recommended use: Normal Skin
- Capacity: 30 ml
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 13 cm |
| Brand | Anne Möller |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.