Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Ageing Serum Di Angelo Cosmetics Intense Stem Cell (30 ml)!
- Capacity: 30 ml
- Type: Anti-Ageing Serum
- Properties: Anti-Wrinkle
| Weight | 0.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.54 × 5.2 × 11.51 cm |
| Brand | Di Angelo Cosmetics |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.