Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Ageing Serum Postquam Global DNA (30 ml)!
- Type:
- Cosmetics
- Serum
- Properties: Anti-ageing
- Recommended use:
- Normal Skin
- All skin types
- Gender: Lady
- Texture: Serum
- Includes: Dosage dispenser
- Capacity: 30 ml
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6.2 × 6.1 cm |
| Brand | Postquam |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.