Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Brown Spot Cream Bella Aurora B7 Spf15 (50 ml)!
- Ingredients:
- Parfum
- Hydrogenated olive oil unsaponifiables
- Hydrogenated ethylhexyl olivate
- Glucose
- Fructose
- Fragance (parfum)
- Ethylhexyl methoxycinnamate
- Enantia chlorantha bark extract
- Disodium edta
- Dehydroacetic acid
- Citric acid
- Carbomer
- Maltose
- Methylpropanediol
- Hydrolyzed rhodophycea extract
- Lecithin
- Glycerin
- Phenylpropanol
- Phenoxyethanol
- Pentylene glycol
- Palmitoyl tripeptide-1
- Palmitoyl tetrapeptide-7
- Orbignya oleifera seed oil
- Oleanolic acid
- Octocrylene
- Caprylyl glycol
- Butylene glycol
- Butyl methoxydibenzoylmethane
- Sodium acrylates copolymer
- Silica
- Potassium sorbate
- Polysorbate 20
- Polyisobutene
- Polyacrylate-13
- Sodium hyaluronate
- Sodium chloride
- Sodium hydroxide
- Betaine
- Allantoin
- Water (Aqua)
- Urea
- Trehalose
- Tocopheryl acetate
- Thermus thermophillus ferment
- Sodium pca
- Sodium lactate
- Gender: Lady
- Spf: 15
- Recommended use:
- Combination Skin
- Oily Skin
- Type: Facial Cream
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 17 cm |
| Brand | Bella Aurora |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.