Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Brown Spot Treatment Bella Aurora 50 ml!
- Ingredients:
- Parfum
- Maltodextrin
- Linalool
- Hydroxycitronellal
- Hordeum vulgare seed extract
- Hexyl cinnamal
- Glyceryl stearate
- Fragance (parfum)
- Ethylhexylglycerin
- Palmitoyl tetrapeptide-7
- Palmitoyl tripeptide-1
- Panax ginseng root extract
- Paeonia albiflora flower extract
- Butyrospermum parkii butter
- Benzoic acid
- Geraniol
- Glycerin
- Phenoxyethanol
- Peg-240/hdi copolymer bis-decyltetradeceth-20 ether
- Peg-100 stearate
- Disodium edta
- Dimethiconol
- Dimethicone
- Tocopherol
- Sodium lactate
- Sodium benzoate
- Prunus persica juice
- Potassium sorbate
- Potassium laurate
- Polysorbate 20
- Tocopheryl acetate
- Undaria pinnatifida extract
- Water (Aqua)
- Dehydroacetic acid
- Cyclopentasiloxane
- Citronellol
- Cinnamyl alcohol
- Carbomer
- Butylene glycol
- Betaine
- Benzyl salicylate
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 7.7 × 12.9 cm |
| Brand | Bella Aurora |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.