Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Cellulite Slimtech Jeanne Piaubert (150 ml)!
- Ingredients:
- Chlorphenesin
- Copper gluconate
- Fisetin
- Fragance (parfum)
- Hexyl cinnamal
- Hydrogenated polyisobutene
- Hydroxycitronellal
- Magnesium aspartate
- Menthyl lactate
- Palmitic acid
- Peg-40 hydrogenated castor oil
- Phenoxyethanol
- Phospholipids
- Glycerin
- Caffeine
- Butylene glycol
- Zinc gluconate
- Polyglyceryl-10 stearate
- Polymethyl methacrylate
- Ppg-26-buteth-26
- Propanediol
- Raspberry ketone
- Siloxanetriol alginate
- Sodium acrylates copolymer
- Sodium benzoate
- Sorbic acid
- Stearic acid
- Tapioca starch
- Tetrasodium edta
- Tocopherol
- Alcohol denat (ethyl alcohol)
| Weight | 0.225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 18 cm |
| Brand | Jeanne Piaubert |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.