Anti-Stretch Mark Oil Mustela 100683 (105 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Mustela products are made for you.
- Ingredients:
- Passiflora edulis seed oil
- Persea gratissima (avocado) oil
- Gender: Lady
- Capacity: 105 ml
- Contains: Naturally-sourced Ingredients
- Type: Anti-Stretch Mark Oil
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.63 × 4.33 × 12.33 cm |
| Brand | Mustela |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.