Anti-Wrinkle Cream Jowaé Wrinkle Smoothing Softener 40 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Jowaé products are made for you.
- Type:
- Cosmetics
- Parapharmacy
- Properties:
- Moisturizing
- Anti-Wrinkle
- Highlighter
- Softener
- Characteristics:
- Vegan
- Natural ingredients
- Gender: Lady
- Texture: Cream
- Recommended use:
- Dry Skin
- Sensitive skin
- Capacity: 40 ml
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.5 × 14 cm |
| Brand | Jowaé |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |














There are no reviews yet.