Anti-Wrinkle Night Cream Vichy LiftActiv Supreme Noche 50 ml Firming is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Vichy products are made for you.
- Properties:
- Firming
- Anti-ageing
- Anti-Wrinkle
- Type:
- Night Cream
- Facial Cream
- Gender: Lady
- Ingredients: Glycerine
- Recommended use: All skin types
- Capacity: 50 ml
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.72 × 6.99 × 6.99 cm |
| Brand | Vichy |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.