Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Anti-Wrinkle Serum Clinique Smart Clinical Repair (50 ml)!
- Ingredients:
- Retinol
- Vitamin A1
- Type: Facial Serum
- Properties:
- Anti-Wrinkle
- Anti-ageing
- Units: 1 Unit
- Recommended use: All skin types
- Capacity: 50 ml
| Weight | 0.214 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 4.5 × 16 cm |
| Brand | Clinique |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.