Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Antifreeze Motorkit -16º 30% Green (2 L) and don’t miss out on anything!
- Colour: Green
- Capacity: 2 L
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 26 × 11.5 cm |
| Brand | Motorkit |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.