- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 RHD 2007-2014 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Armrest Armster DACIA PRIMAVERA 2021 and don’t miss out on anything!
- Type: Central armrest
- Colour: Black
- Recommended use: Car
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 25 cm |
| Brand | Armster |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |





















There are no reviews yet.