- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 2015 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Backrest for Racing Seat MOMO MOMLLSCMCB Black Polyurethane and don’t miss out on anything!
- Colour:
- Black
- Red
- Material: Polyurethane
- Recommended age: Adults
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.78 × 18.7 × 18.7 cm |
| Brand | MOMO |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.