The Bath Pump IDC Institute Pure Energy (6 x 70 g) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original IDC Institute products are just what you’re looking for.
- Fragrance:
- Lavendar
- Passion Fruit
- Lotus Flower
- Properties:
- Soothing
- Energizing
- Relaxing
- Capacity: 6 x 70 g
- Type: Bath Pump
| Weight | 0.496 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 7 cm |
| Brand | IDC Institute |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.