Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Battery charger Solter Invercar 150 6 v – 12 v 1 A and don’t miss out on anything!
- Colour: Silver
- Amperage: 1 A
- Recommended use:
- Car
- Motorcycle
- Product with plug: Yes
- Type of plug: Plug EU
- Type:
- Battery charger
- Battery Charger
- Voltage: 6 v – 12 v
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 26 × 7 cm |
| Brand | Solter |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.