If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Battery Ferrestock FSKTAB001 at the best price.
- Type: Rechargeable lithium battery
| Weight | 0.355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 11.5 cm |
| Brand | Ferrestock |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.