- You cannot add that amount to the cart — we have 3 in stock and you already have 3 in your cart. View cart
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Battery Rapid p4a 18 V at the best price.
- Type: Battery
- Characteristics: Fast charging
- Voltage: 18 V
- Colour: Black
| Weight | 0.697 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Brand | Rapid |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |















There are no reviews yet.