- You cannot add "Armrest Armster FIAT 500L 2018- FACELIFT Cloth" to the cart because the product is out of stock.
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Battery Varta 540 4R25-2VP Zinc 6 V at the best price.
- Type: Battery
- Battery capacity: 8000 mAh
- Voltage: 6 V
- Material: Zinc
- Rechargeable: No
- Approx. dimensions: 13,6 x 7,3 x 12,5 cm
- Colour: Black
- Width: 13 cm
| Weight | 1.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.78 × 33.02 × 30.48 cm |
| Brand | Varta |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.