- You cannot add "Armrest Armster CHEVROLET ORLANDO 2010-2019 Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Blush Dream Blush Etre Belle Nº 01 (30 ml) is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original Etre Belle products and let the best professionals enhance your beauty.
- Capacity: 30 ml
- Finish:
- Natural
- Velvety
- Type: Blush
- Colour: Nº 01
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Brand | Etre Belle |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.