- You cannot add "Armrest Armster Mazda 2 2015 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Body Exfoliator Greenland Fruit Emotions Coconut Tangerine (200 ml)!
- Capacity: 200 ml
- Type: Exfoliant
- Fragrance:
- Coconut
- Tangerine
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 20 cm |
| Brand | Greenland |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.