- You cannot add "Armrest Armster FORD COURIER 2014 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Body Lotion Issey Miyake L’Eau d’Issey (200 ml) L’Eau d’Issey (200 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Issey Miyake products are made for you.
- Gender: Lady
- Capacity: 200 ml
- Type:
- Cosmetics
- Body Lotion
- Properties: Moisturizing
- Fragrance Name: L’Eau D’Issey
| Weight | 0.18994 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 3 × 7 cm |
| Brand | Issey Miyake |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.