- You cannot add "Armrest Armster OPEL MERIVA 2010-2017 Polyskin" to the cart because the product is out of stock.
Body Lotion Narciso Rodriguez 3XV8622 200 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Narciso Rodriguez products are made for you.
- Capacity: 200 ml
- Gender: Lady
- Moisturizing
- Type: Body Lotion
- Fragrance Name: Narcissi
- Ingredients: Glycerine
| Weight | 0.405 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.53 × 8.43 × 17.02 cm |
| Brand | Narciso Rodriguez |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.