Body Lotion Rehydrate Eau Thermale Jonzac 1331993 400 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Eau Thermale Jonzac products are made for you.
- Contains: Thermal Water
- Type:
- Sensitive skin
- Body Lotion
- Properties:
- Paraben free
- Moisturizing
- Silicone-free
- Characteristics: Vegan
- Capacity: 400 ml
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 22 × 9 cm |
| Brand | Eau Thermale Jonzac |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
















There are no reviews yet.