Body Lotion Spassion 4751 Minerals 800 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Spassion products are made for you.
- Type: Moisturising Lotion
- Properties: Free from parabenes
- Material: Minerals
- Recommended use: All skin types
- Capacity: 800 ml
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 27.8 × 27.2 cm |
| Brand | Spassion |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |













There are no reviews yet.