Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Bolt Sparco S24915062 62 mm M12 x 1,50 and don’t miss out on anything!
- Screw: M12 x 1,50
- Length: 62 mm
CHF25.45
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Bolt Sparco S24915062 62 mm M12 x 1,50 and don’t miss out on anything!
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 10 × 5 cm |
| Brand | Sparco |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
There are no reviews yet.