- You cannot add that amount to the cart — we have 2 in stock and you already have 2 in your cart. View cart
Keep fit and discover the sector’s latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Boules Set Atipick OTC50795 Grey at the best price and enjoy a healthy life!
- Approx. weight: 700 g
- Colour: Grey
- Gender: Unisex
- Recommended age:
- Adults
- + 7 Years
| Weight | 2.647 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.33 × 23.83 × 19.67 cm |
| Brand | Atipick |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |












There are no reviews yet.