Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Brake Discs Black Diamond KBD1266G12 Ventilated Rear 12 Stripes and don’t miss out on anything!
- Compatible Vehicle: BMW 7 Series (E65/E66) 760 V12 Rear Disc (370Mm Disc) 02 _ 05
- Characteristics: Ventilated
- Recommended use: Rear
- Measure A: 37 cm
- Size B: 2,4 cm
- Size C: 2,24 cm
- Size D: 6,7 cm
- Size E: 7,9 cm
- Size F: 5
- Type: 12 Stripes
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Brand | Black Diamond |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.